Taş Kağıt Makas’ta Süreyya açığa alındı! Rıza önemli bir detayı hatırladı

Mahkeme arasında Alev her şeyi itiraf etti. Umut’un babasını artık hiçbir şekilde hapis hayatından kurtaramayacağını düşünmeye başladı. Mahkeme devam ederken Makbule Coşkun’un kızı duruşmaya geleren annesinin itirafta bulunduğu videonun kayıtlı olduğu USB bellek ile geldi. Makbule’nin kızı Elif’te tanık olarak dinlendi. Duruşma Rıza için iyi geçti.

AZAD’I RÜYA KURTARDI

Fecir, ele geçirdiği Azad’ı asarak cezalandırmak istedi. Rüya babasıyla eve girecekken Fecir’in arabasını fark etti. Merakla arabanın yanına gelen Rüya, Azad’ı boynuna ip geçirilmiş halde, Fecir’i de yanında görünce sinirden abisine Büşra Kormaz cinayetini bildiğini söylerek Azad’ın serbest bırakılmasını sağladı. Kardeşinin de artık kötü birisi olduğunu fark ettiğini anlayan Fecir, üzüntüden ipe çıktığı sırada kardeşi tarafından engellendi.

UMUT, SÜREYYA’YA SAVAŞ AÇTI

Harun, Umut’a yardım etmek için olay gününde Rıza’yı gören güvenli görevlisi Hasan’a ait bilgileri Umut’a verdi. Umut adamı bulmak için yola koyulduğunda beklemediği bir olayla karşılaştı. Emniyet tarafından Hasan gözaltına alındı. Umut, Harun’un karavanına dinleme cihazı koyarak babasını bilgi aktarımı sağlayan Süreyya’ya savaş açtı.

SÜREYYA AÇIĞA ALINDI

Dinleme cihazını fark eden Harun, Umut’la birlikte Süreyya’nın basın toplantısı öncesinde uzak kurdu. Hasan’ın ailesinin gazetecilere konuşacağını sanan Süreyya ve Cevher, Hasan’ın eşini tehdit ederken fotoğrafları çekildi. Umut, basın toplantısı yapılırken gazetecilere Süreyya’nın yalan söylediğini gösterdi. Başsavcı Süreyya’yan elindeki dosyaları devretmesini isteyerek, soruşturma bitene kadar açığa alındığını söyledi. Başsavcı Süreyya’nın yerine Alev’i geçirdi.

RIZA ÖNEMLİ BİR DETAYI HATIRLADI

Fecir ülkeyi terk etmeyi düşünürken yanında Alev’i de zorla götürmek istedi. Fecir ısrar ederken Bünyamin’in, Alev’i kendince dize getirmesi için tuttuğu adamlar olay yerine geldi. Fecir, Alev’e kaçmasını söyleyerek adamları engellemeye çalışırken feci şekilde darp edildi. Rıza yeniden yargılama davasının 2. duruşmasına çıktı. Abisinin kötü halini gören Rüya, mahkemeye Emirkıran Holding’i savunmak için geldi. Güvenlik görevlisi Hasan olay günü sabah saatlerinde Rıza’ya nereye gideceğini bilmediğinden yolun ortasında kaldısı sırada bir arabanın az kalsın çarpacağını ama aracın içindekini hatırlamadığını ifade etti. Rıza şans eseri olay anını hatırlayarak arabanın içindeki kişinin Neşet olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir